VARKAUDEN NUORISOPALVELUT

NUORTEN TALO
Osmajoentie 28 B
78200 VARKAUS

Lähiesimies
Kati Rytilahti
puh. 040 5800 412
kati.rytilahti@varkaus.fi

Osallisuuskoordinaattori
Anneli Heikkinen
puh.  040 729 0023 
anneli.heikkinen@varkaus.fi
- nuorten osallisuuden edistäminen
- Warpasten (Varkauden Lasten Parlamentti) ja Wanuvan  (Varkauden nuorisovaltuusto) tukihenkilö
Po1ntWarkaus -studio, puh. 040 704 2290

NUORTEN TALO/Tilavastaava
Nuorisonohjaaja Jussi Mikkonen puh. 044 444 2289
jussi.mikkonen@varkaus.fi

ERITYISNUORISOTYÖ
Erityisnuorisotyöntekijä Erja Kainulainen
puh. 040 841 7400
erja.kainulainen@varkaus.fi

Erityisnuorisotyöntekijä Petteri Vaalimaa
puh. 040 538 5220
petteri.vaalimaa@varkaus.fi

ETSIVÄ NUORISOTYÖ
Etsivä nuorisotyöntekijä Suvi Mikkonen
puh. 044 444 2473
suvi.m.mikkonen@varkaus.fi

Etsivä nuorisotyöntekijä Kalle Kinnunen
puh. 044 743 6622
kalle.kinnunen@varkaus.fi

NUORISOTIEDOTUSPISTE NUOTTI
Nuorisonohjaaja/tiedottaja Maarit Tenhunen
040 766 5710
maarit.tenhunen@varkaus.fi

KÖNÖNPELLON NUORISOTILA , Kivipurontie 10-12, 78500 Varkaus
Maiju Vaalimaa,nuorisonohjaaja
puh. 044 743 6634
maiju.vaalimaa@varkaus.fi